Diskuze

Diskusní fórum klubu Zababov

Informace o diskuzním fóru klubu Zababov.


Konference pouze pro členy klubu

Pro členy klubu provozujeme vlastní diskuzní fórum, které slouží především interní komunikaci a organizačním záležitostem. Odkaz na přihlášení do této diskuzní skupiny s právem plného přístupu obdrží každý člen po vstupu do klubu.


Konference pro všechny

Pro všeobecné informace o modelové železnici vás odkazujeme na diskuzní skupinu diskuze.modely.biz/, která je otevřená a je určena všem železničním modelářům, tedy ne jen zájemcům o modulovku. Většina našich aktivních členů je členy této konference a proto ani dotazy na modulovku tam určitě nezapadnou.


Základní pravidla pro všechny konference

  1. Slušnost se pokládá za samozřejmost.
  2. Přílohy a fotky vkládáme v rozumné velikosti, jinak využíváme klubové ftp.
  3. Pokud to není upraveno výslovně jinak, příspěvky píšeme pouze černým písmem a s diakritikou.
  4. Je třeba vážit hodnotu svého příspěvku a zda není třeba určen jen jednotlivci, což lze řešit přímo. Individuální vzkazy do konferencí nepatří!
  5. Poctivě vyplňujeme TÉMA zprávy a pokud to lze, uvozujeme jej zúženími jako např. PLK, OT apod… Při zakládání nového tématu pečlivě volte jeho název, který by měl sdělit obsah probíraného tématu. Vždy si dobře rozmyslete, zda je založení nového tématu nutné a zda se příspěvek nevejde svým obsahem do některého již existujícího tématu.
  6. Ti co čtou, tak mohou dle předmětu rychle přecházet, co je nezajíma a jsou tolerantní k ostatním, neb ostatní budou tolerantní k nim.
  7. Pokud chcete použít citaci, je vhodné ponechat jen její podstatnou část a zbytek textu umazat, nikoliv citovat celý text nebo dokonce opakovat odkazy na obrázky či další předchozí citace!